قوانین کلیپ استار

به کلیپ استار خوش آمدید. با عضویت در کلیپ استار قوانین زیر شامل حال شما خواهد شد، آن ها را به دقت مطالعه کرده و در اجرای آن ها کوشا باشید.

استفاده از سرویس کلیپ استار:

با عضویت در کلیپ استار می بایست از قوانین آن پیروی نمایید، از محتویات و سرویس های کلیپ استار سوء استفاده نکنید و از محتویات آن استفاده غیر مجاز ننمایید. از محتویات کلیپ استار مطابق با قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب 1382 استفاده نمایید. در صورت مشاهده هرگونه تخطی از قوانین امکان ادامه ی استفاده از کاربر سلب خواهد شد. به واسطه استفاده از سرویس های کلیپ استار مالکیت مادی و معنوی این سرویس ها به شما تعلق نمی گیرد و صرفا از روش های قانونی و اجازه صاحب اثر مجاز به استفاده از آن ها می باشید. هیچگونه حق استفاده از لوگوها علائم کلیپ استار را ندارید. مسئولیت محتوای کلیپ استار با موسسه تولید کننده ویدئو بوده و کلیپ استار هیچگونه مسئولیتی در این زمینه به عهده نمی گیرد. ممکن است اعلامیه های سرویس ها، پیام های اجرایی و سایر اطلاعات در رابطه با استفاده شما از کلیپ استار از طریق پیامک یا ایمیل برای شما ارسال شود. حساب کاربری شما برای بهره مندی کامل از سرویس های کلیپ استار موردنیاز است.

حفاظت از کپی رایت و حریم خصوصی:

ما به نقض کپی رایت واکنش نشان میدهیم و براساس رویه تعیین شده در قانون حمایت حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان ایران مصوب 1348، حساب های افراد تکرار کننده نقض حقوق را می بندیم، دسترسی آن ها به سرویس های کلیپ استار را مسدود می کنیم و حق هرگونه اقامه دعوا در مراجع قضایی جمهوری اسلامی ایران را برای خود محفوظ می دانیم.

تغییر و پایان سرویس های کلیپ استار:

ما دائما در حال تغییر و بهبود کلیپ استار هستیم. ممکن است ویژگی ها یا عملکردهایی را اضافه یا حذف کنیم و همچنین ممکن است یکی از سرویس های کلیپ استار را به طور کلی متوقف کنیم یا به حالت تعلیق درآوریم. همچنین ممکن است کلیپ استار در هر زمان ارائه سرویس ها به شما را متوقف کند یا محدودیت های جدیدی به سرویس هایش اضافه کند.

حریم خصوصی در کلیپ استار:

ما به اطلاعات شخصی و خصوصی شما احترام می گزاریم و از آن ها محافظت می کنیم و در این راستا تلاش داریم وب سایت و اپلیکیشن کلیپ استار براساس آخرین فناوری های نرم افزاری و سخت افزاری عرضه کنیم تا شما فضایی امن و مطمئن را تجربه کنید. اطلاعات شخصی شما فقط برای ارائه سرویس های مورد نیازتان استفاده می شود و ما به هیچ وجه اطلاعات شخصی شما را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهیم داد. ما هیچ گاه اطلاعات شخصی شما را از طریق ایمیل، تماس تلفنی و پیامک درخواست نخواهیم کرد. تمام تلاش خود را می کنیم تا اطلاعات شخصی شما را در اینترنت محفوظ نگه داریم و تمامی اطلاعات دریافتی شما را در فایل های محرمانه ای حفظ کنیم.کلیپ استار اطلاعات شما را برای بررسی های آماری به کار می برد و وقتی اطلاعاتی را با کلیپ استار به اشتراک می گذارید (مثلا با ایجاد حساب کاربری)، ما می توانیم از این اطلاعات برای بهبود خدمات رسانی به شما استفاده کنیم: مثلا برای نشان دادن آگهی ها و نتایج جستجوی مرتبط تر با شما، برای کمک به شما برای برقراری ارتباط با افراد یا برای سریع تر و آسان تر کردن همرسانی اطلاعات با دیگران. حریم خصوصی شما برای کلیپ استار اهمیت دارد، از این رو اگر به تازگی کاربر کلیپ استار شده اید یا مدتی است کاربر آن هستید، لطفا کمی وقت بگذارید تا با شیوه ی کار آن آشنا شوید و در صورت وجود هرگونه سوال به صفحه "تماس باما" مراجعه کنید.